lek. Mira Przetak-Gocół

Mira Przetak-Gocół

specjalista dermatologii i wenerologii

dermatolog dziecięcy

lekarz medycyny estetycznej

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku, który ukończyłam w 2009r.

Pierwsze kroki zawodowe stawiałam w Szpitalu Wojewódzkim w Krakowie. Odbyłam staże w Klinice Chorób Skórnych i Wenerycznych w Szczecinie, Klinice Dermatologii i Wenerologii w Warszawie, Klinice Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej w Łodzi, Oddziale Dermatologii i Alergologii SPWSZ w Szczecinie oraz Oddziale Dermatologii Dziecięcej w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie

Specjalizuję się w leczeniu chorób skóry dorosłych oraz dzieci, dermoskopowej ocenie zmian skórnych, trichoskopii, wykonuję zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej, laseroterapii oraz dermatochirurgii. W swojej pracy korzystam ze sprawdzonych terapii.

Jako dermatolog uważam, że skóra jest odzwierciedleniem stanu zdrowia oraz samopoczucia pacjenta. Schorzenia dermatologiczne to najczęściej choroby przewlekłe, w których relacja lekarz – pacjent powinna być oparta na zaufaniu, którego staram się nigdy nie zawieść.

Dermatologia oraz medycyna anti-aging to nie tylko moja praca,ale również wielka pasja. Połączenie wiedzy z tych dwóch dziedzin pozwala mi dobrać odpowiednie metody regeneracji skóry i przeciwdziałać procesom starzenia.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje regularnie uczestnicząc w szkoleniach oraz kongresach naukowych co potwierdzają liczne certyfikaty.

Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Kompetencje